Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY
Tot ce se întâmplă pe acest forum "l-d-s.forumz.ro" NU este REAL . În primul rând , membrii ai acestui forum nu sunt reali. Conturile sunt făcute de mine , iar tot eu postez încontinuu pe forum . Tot ce scrie pe forum sunt POVEȘTI INVENTATE , nimic nu este real . ( ar fi și absurd ) . Astfel , mă incită foarte tare aceste lucruri și din acest motiv am creat forum-ul . Totul este creat pe același IP iar conturile au aceeași parolă . Fetele (ex. Dana , Fabia , Alisse etc ) nu sunt reale . Nimic nu s-a întâmplat cu adevărat din ce scrie pe forum . Dacă , totuși , am greșit cu ceva , rog pe cei din echipa FORUMGRATUIT.RO să mă anunțe . Nu aș dori că forumul să fie șters. Mulțumesc Anticipat !

Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY

Nobody knows actually

AcasaInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Contestatie

In jos 
AutorMesaj
Laura Angelin
Membru LDS

MesajSubiect: Contestatie   Joi Aug 27, 2015 5:20 pm

Numele tau : Laura Angelin
Numele adminei contestate: Deiiu (lider T&D)
Linkul catre reclamatie: Nu exista reclamatie.
Motivul contestatiei: Nedreptate.
Sus In jos
FATMA
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Contestatie   Joi Aug 27, 2015 5:21 pm

Situatia este cunoscuta, eu voi da verdictul avand in vedere alegerea voastra. Pentru inceput, as vrea punctul de vedere al Laurei, dupa care vreau ca Ramona sa si-l expuna.

Despre FATMA:

Sus In jos
Laura Angelin
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Contestatie   Joi Aug 27, 2015 5:27 pm

Elly a facut cerere pentru factiunea T&D, chiar daca aceasta era plina, prin acordul Mistress-ului Dana. In acea perioada, Deiiu, liderul factiunii, era invoita de catre Dana, pe motivul plecarii voluntare din localitate. Cererea clientei mele a fost nebagata in seama. Deoarece nu exista niciun co-lider in aceasta factiune, automat, una dintre Mistress-uri ar fi trebuit sa raspunda cererii. Din pacate, acest lucru nu s-a intamplat. Din punctul meu de vedere, Elly ar fi trebuit sa dea testele pentru factiunea T&D imediat ce liderul Deiiu a ajuns in localitate si a reintrat in functie. Liderul a respins cererea pe motiv ca factiunea este plina si exista alta goala.

Nu mi se pare deloc corect, avand in vedere ca cererea a fost facuta cand nu existau locuri libere in alte factiuni.
Sus In jos
Ramona
Global Moderator
Global Moderator

MesajSubiect: Re: Contestatie   Joi Aug 27, 2015 5:32 pm

Clienta mea a fost INVOITA de catre Dana. Automat, liderul factiunii T&D este ABSENT. Daca niciuna dintre Mistress-uri nu a raspuns cererii, au considerat ca nu este nevoie. Astfel, Elly ar fi putut sa intre intr-o alta factiune 1, sau 2. sa astepte pana cand liderul isi va relua functia.

Cand liderul si-a reluat functia, factiunea BJ T&D cauta un membru. Din punctul meu de vedere, mi se pare absolut normal ca Deiiu sa respinga cererea Elenei, factiunea fiind deja plina. Daca Elly ar fi intrat in T&D, o factiune ramanea jumatate-umpluta, iar alta suprasolicitata.
Sus In jos
FATMA
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Contestatie   Joi Aug 27, 2015 5:33 pm

Va multumesc. Ce are procuroarea cazului de adaugat ?!

Despre FATMA:

Sus In jos
Alisse
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Contestatie   Joi Aug 27, 2015 5:38 pm

Deiiu a fost scutita de atributele de lider, deci, din start cererea ar fi trebuit sa fie respinsa de catre o Mistress, factiunea neavand momentan un lider. Elly a fost nevoita sa intre intr-o factiune, ar fi putut sa aleaga una in care liderul era prezent. Iti amintesc, Laura, ca nu exista nicio regula care sa afirme ca membrul poate intra numai in ce factiune vrea. Nu exista nicio regula care sa se intereseze de placerea sau neplacerea membrului. Elly, IN MOD CLAR, trebuia sa aleaga o factiune cu un lider disponibil.

Cer inchiderea cazului din lipsa de argumente, Deiiu e nevinovata si nu s-a produs niciun soi de nedreptate.

MesajSubiect: Re: Contestatie   Joi Aug 27, 2015 5:39 pm

Verdict :

Elly ar fi putut sa aleaga o factiune cu un lider disponibil, nu suprasolicitam o factiune doar pentru faptul ca unui membru nu-i convine sa fie in alta decat in cea in care isi doreste.

Deiiu - nevinovata, caz inchis.

Despre FATMA:

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Contestatie   

Sus In jos

Contestatie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY :: Reclamatii si Contestatii-
Mergi direct la: