Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY
Tot ce se întâmplă pe acest forum "l-d-s.forumz.ro" NU este REAL . În primul rând , membrii ai acestui forum nu sunt reali. Conturile sunt făcute de mine , iar tot eu postez încontinuu pe forum . Tot ce scrie pe forum sunt POVEȘTI INVENTATE , nimic nu este real . ( ar fi și absurd ) . Astfel , mă incită foarte tare aceste lucruri și din acest motiv am creat forum-ul . Totul este creat pe același IP iar conturile au aceeași parolă . Fetele (ex. Dana , Fabia , Alisse etc ) nu sunt reale . Nimic nu s-a întâmplat cu adevărat din ce scrie pe forum . Dacă , totuși , am greșit cu ceva , rog pe cei din echipa FORUMGRATUIT.RO să mă anunțe . Nu aș dori că forumul să fie șters. Mulțumesc Anticipat !

Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY

Nobody knows actually

AcasaInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Aurul pur ! (S02E04)

In jos 
AutorMesaj
Mikii
Membru LDS

MesajSubiect: Aurul pur ! (S02E04)   Mar Noi 24, 2015 10:41 am

Trecuse o saptamana de la incidentul cu pricina. Mai exact, o saptamana de cand era sa ma dau de gol la Marian acasa. Daniel incepuse sa iasa cu cei din #Them, dar eu il refuzam pe motiv ca imi era rau sau eram racit. In realitate, nu mai aveam scapare ! Roxana m-a vazut si in orice moment poate sa vada o poza cu mine pe facebook si sa afle si identitatea mea. Daca Teo sau Maria ar fi zis ceva, de pilda, "Hei, l-am vazut pe Loquis cum se masturba in bloc" nimeni nu le-ar fi crezut. Pentru ca erau doar doua copile. Insa, Roxana e populara si destul de apreciata in Spiru. Toata lumea si-ar da seama ca nu minte.

Nu tin minte exact ce zi era, pentru ca in vacanta de vara nimeni nu mai tine cont de zilele saptamanii, ziua in care m-am hotarat sa-l sun pe Daniel :

- Imi poti da te rog adresa Roxanei ? Prietena Stefaniei.

- Pentru ce ai nevoie ? ma intreaba el, surprins.

- Familia mea e prietena cu familia ei si trebuie sa-i dau niste bani, banking shits, ma poti ajuta ?

- O clipa, il sun pe Marian sa-l intreb.

Asteptam pe linia telefonica, care era pe pauza, vocea lui Daniel. Nu durase mult si aflasem cu stupoare ca Roxana sta cu doua blocuri mai jos de mine. Foarte ciudat ! N-am vazut-o niciodata in cartier, de cand ma stiu.
Ma imbrac si plec spre ea pentru a discuta. Bat la usa si a durat cam trei minute sa raspunda. Deschide usa:

- Cu ce te pot ajuta ?

- De unde ma cunosti, Roxana ? o intreb eu.

- Nu te cunosc, zice ea, dand sa inchida grabita usa. Pun piciorul in prag si ii repet :

- Mai gandeste-te, de unde ma cunosti ?

Stiam ca recunoaste cine sunt si ce am facut la #MyPlace. Isi schimbase complet expresia fetei cand a vazut pe cine are la usa.

- Pleaca de aici sau chem politia !

In momentul urmator, am intrat peste ea in casa si am trantit-o la pamant, astupandu-i gura. Am legat-o la maini si la picioare, iar la gura ii lipisem o bucata zdravana de scotch. Am ridicat-o, putin brutal, deoarece nu coopera deloc si se zbatea. Am dus-o intr-o camera, asezand-o pe pat.

- Nu vreau sa-ti fac niciun rau. Vreau doar sa vorbim. Daca iti scot asta de la gura, promiti sa nu tipi ?

A dat din cap in sens afirmativ si tot eu am urmat :

- De unde ma cunosti, Roxana ?

- Te-am vazut cand te masturbai afara, dar nu stiu cine esti si ce vrei, jur ! Te rog, lasa-ma.

- Ai vazut fix ce nu trebuia. Sunt Loquis, am fost amandoi la Marian acasa, eram baiatul cel nou cu care n-ai facut cunositinta.

- Si ce vrei de la mine ?

- Toata viata mea a fost un calvar. In gimnaziu am fost considerat un ciudat, iar acum, cand am decis sa ma schimb pentru ca am intrat la Spiru, boboc, nu pot din cauza ca stii prea multe informatii compromitatoare despre mine.

- Promit ca nu o sa zic nimic, doar lasa-ma-n pace, te implor !

- Stiu ca n-o sa zici, ii spun, cu un suras care ar fi speriat-o si pe Teo, mangaindu-i fata.

- Ce ?!

In momentul urmator, ii pun scotch-ul la loc si incep sa ma deschei la blugi. Parca Roxana putea anticipa ce o sa se intample si incepu sa planga si sa se clatine.

- Cand ai trecut pe langa mine, am ejaculat in sase secunde. Ti-am visat corpul asta noapte de noapte, iar acum stai in fata mea numai cu niste pantaloni de pijama atat de scurti ? Cum sa rezist, Roxana ?

Ii dezleg picioarele, ca sa o pot penetra. Ii dau pant. jos si constat ca nu purta chiloti. Era primul vagin, pe care-l vazusem, de adolescenta, in viata mea. Al lui Teo era prea mic pt. ca avea doar 10 ani. Il potrivesc pe dody dupa ce il ud cu putina saliva si o penetrez pe Roxana. Milioane de furnicaturi mi-au cutremurat corpul si caldura dulce dinauntrul vaginului ei, amplifica placerea de nedescris, ducand-o catre absolut. Am tipat literalmente si incontrolabil "Ahhh !". Am penetrato extrem de usor si slow, fix de 5 ori si am ejaculat inauntru. Totul m-a tinut cam 20 secunde si am cazut pe jos, ramanand uimit de diferentele dintre vaginul lui Teo si al Roxanei. La Teo, abia de intra cu greu jumatate din dody.

M-am ridicat si am privit-o. Transpirase toata iar fata ii era acoperita numai cu lacrimi. Dupa ce am descarcat toti hormonii din mine, constientizam ce am facut. Am violat-o ! Ii scot repede scotch-ul de la gura, repetand incet "n-am vrut, n-am vrut !"

A tipat : "Ajutor !" cat au tinut-o plamanii. Il pun la loc si simultan cu actiunea asta ii bag briceagul in inima. Incetase sa mai raspire,cu ochii deschisi. Ultima mea reactie a fost "Doamne ! Ce am facut?" dar m-am calmat imediat ce am realizat ca nimeni nu stie ca eu am omorat-o. Am iesit rapid din casa si am plecat spre a mea.

Imi pare rau de parintii ei, dar a fost fata nepotrivita la momentul potrivit. Nu o sa pot uita niciodata acele 5 penetrari din vaginul ala de aur. Gandindu-ma la aceasta scena, cad prada viciului generat de pasagerul meu intunecat, imaginandu-mi ca imi dau drumul in Roxana... D-zeu sa te ierte ! Reputatie salvata cu succes !

-----------------------------------

Citat : Tell the world I'm not... going doooown..

-----------------------------------
Sus In jos
Dana
Mistress
Mistress

MesajSubiect: Re: Aurul pur ! (S02E04)   Joi Noi 26, 2015 9:03 am

doamneee ce m-am excitat Laughhh pacat de ea.. nu ma asteptam ca loquis sa poata literally omori pe cineva

Elya
Goddess
Goddess

MesajSubiect: Re: Aurul pur ! (S02E04)   Joi Noi 26, 2015 9:05 am

s-a dussss cuplul roxana-loquis Laughing SUPERB EPISOD

Daniela Nazarovici
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Aurul pur ! (S02E04)   Sam Dec 05, 2015 2:31 pm

un cacat, ma scarbeste... bleac
Sus In jos
Alisse
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Aurul pur ! (S02E04)   Sam Dec 05, 2015 2:31 pm

Tell the world I'm not going down... doamne ce prost e..

MesajSubiect: Re: Aurul pur ! (S02E04)   Vin Dec 11, 2015 8:48 am

Asteptam next de ceva timp.. mikii ?
Sus In jos
Boniix
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Aurul pur ! (S02E04)   Vin Dec 11, 2015 9:31 am

Cred ca l-am cunoscut pe Loquis asta
Sus In jos
Denisa
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Aurul pur ! (S02E04)   Sam Feb 20, 2016 6:49 am

nu inteleg.. a omorat-o in realitate?
Sus In jos
Ruxandra
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Aurul pur ! (S02E04)   Sam Feb 20, 2016 6:50 am

Da.
Sus In jos
Melina
Mistress
Mistress

MesajSubiect: Re: Aurul pur ! (S02E04)   Vin Feb 26, 2016 8:10 am

hai ba cumetre ca invie loquis pana postezi tu ep urmator

15 person like this post

I fucking hate judgemental people. I'm more like, oh hey you smoke? Good for you.
Oh hey you drink ? Drink the fuck on. You've had sex? Chill! You haven't? Chill! You wear
a lot of make up? Cool. You don't? Well all fucking right. I don't care if you have tattoos
or piercings, I don't care if you have a lot of money or don't, I don't care if you have a
fucked up past. I'm no one to judge and neither are you.
Sus In jos
Georgiana
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Aurul pur ! (S02E04)   Vin Feb 26, 2016 8:11 am

Elya a scris:
s-a dussss cuplul roxana-loquis Laughing SUPERB EPISOD

Nici nu ar fi existat.. adica ce fata ar vrea sa fie cu cineva care isi da laba pe strada ? Grow up.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Aurul pur ! (S02E04)   

Sus In jos

Aurul pur ! (S02E04)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY :: Sezonul 2-
Mergi direct la: