Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY
Tot ce se întâmplă pe acest forum "l-d-s.forumz.ro" NU este REAL . În primul rând , membrii ai acestui forum nu sunt reali. Conturile sunt făcute de mine , iar tot eu postez încontinuu pe forum . Tot ce scrie pe forum sunt POVEȘTI INVENTATE , nimic nu este real . ( ar fi și absurd ) . Astfel , mă incită foarte tare aceste lucruri și din acest motiv am creat forum-ul . Totul este creat pe același IP iar conturile au aceeași parolă . Fetele (ex. Dana , Fabia , Alisse etc ) nu sunt reale . Nimic nu s-a întâmplat cu adevărat din ce scrie pe forum . Dacă , totuși , am greșit cu ceva , rog pe cei din echipa FORUMGRATUIT.RO să mă anunțe . Nu aș dori că forumul să fie șters. Mulțumesc Anticipat !

Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY

Nobody knows actually

AcasaInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Un nou fetish (S02E06)

In jos 
AutorMesaj
Mikii
Membru LDS

MesajSubiect: Un nou fetish (S02E06)   Joi Mar 24, 2016 11:40 pm

Mai aveam puțin și trebuia să plec la ea. Încă nu-mi venea să cred. Nu era nimeni în preajmă ca să mă ciupească și să-mi zică că e un afurisit de vis. Cred că făcusem o serie de dușuri și tot aveam impresia că pielea mea nu mirosea perfect pentru Alisse. Pe lângă asta, am stat trei ore să mă epliez pubian până la ultimul firicel de păr și dacă m-aș fi uitat cu lupa, tot aș fi văzut unul. Doamne, cum e viața asta ! Nici n-aș fi visat că o să-mi pierd virginitatea atât de rapid. Făcând abstracție că de fapt mi-am pierdut-o cu Teo, acum sunt chemat de către ALISSE la ea acasa. Cum vine asta frate ?

Am ales o ținută simplă : blugi skinny scurți, tricou cu decoletu negru și vestitele nike-uri în picioare. Trebuie să-mi iau alte încălțări cât mai repede. I-am cerut părinților bani, spunându-le că ies în club. Au rămas șocați. Copilul lor aparent antisocial iese în club ?! Nici eu n-aș crede dar mi-au dat un milion, în final.

M-am oprit la farmacie și am cumpărat un pachet de prezervative Durex, cele mai scumpe pentru că voiam să fie cea mai frumoasă seară din viața mea. Am chemat un taxi și m-a oprit exact în fața blocului lui Alisse. Tremuram, dar într-un fel îmi plăcea. Am sunat la ușă și.. mi-a deschis ce-pana-mea-cauți-aici, Lavinia !

- Heii, bună Loquis.

- Heii, Lavinia, nu știam că vii și tu la Alisse.

- Păi inițial am vrut să vă las singuri.. zice fata zâmbind, dar apoi mi-am amintit că i-am zis mamei că dorm la Alisse și nu aveam unde să merg.

Eu, de parcă nu știam ce voia să zică, întreb :

- De ce ne-ai lăsa singuri ? Mie îmi face plăcere să fii aici.

Zâmbește.. ohh ce dantură perfectă!

- Doamne, de ce n-ai apărut tu în gașca noastră mai repede ? Hai, intră.

Asta mă întrebam și eu. Dacă ar fi fost altă fată în ziua aia, acolo.. n-ar mai fi trebuit să omor ca să intru în #Them.

Alisse avea o casă modestă dar frumoasă. Totuși, îmi imaginasem seara asta fără Lavinia dar eram oarecum bucuros că era și ea acolo.
Începuseră să vorbească despre cine a iubit pe cine, că ăla a înșelat-o după 2 ani de relație, că ea s-a futut cu tot orașul.. neinteresant. Nu m-au atras niciodată discuțiile astea, însă mă prefăceam că îmi pasă și le priveam foarte atent.

- Ce muzică asculți, Loquis ? mă întrebă Alisse.

- Hmm.. Justin Bieber, zic eu zâmbind.

- Aoleu, lasă-mă că aleg eu atunci.

#Fetișcana se dusese în camera ei, timp în care eu rămăsesem cu Lavinia.

- E frumoasă, nu ?

- Cine ?

- Alisse, prostuțule..

- Da, este.

- La început a crezut că îți place de mine dar după ce v-ați sărutat s-a convins.

- Eu n-am simțit nimic la sărutul ăla.

- Ce vrei să spui ?

- Crede-mă că nu eram treaz, fumul ăla de Marijuana m-a atins cam tare.

- Și nu o placi ?

- Nu știu..

Imediat aud o voce din spate, dar cu o frecvență foarte joasă. Ecoul ei era în mintea mea și mă apucase o durere de cap.

- De ce ești prost ? Lavinia sigur o să plece și tu o să poți să i-o tragi lui Alisse.

Era vocea lui Teo, dar era doar în mintea mea.

- Unde e baia ? Mă simt puțin rău.

Lavinia m-a condus spre baie și cum am intrat mi-am dat cu puțină apă pe față.

- Ai vrut să fii în #Them. Ai intrat, acum ai șansa să combini cea mai frumoasă fată din gașcă și să fii cel mai respectat, iar tu dai cu piciorul ?

- Teo, lasă-mă !

- Fute-o, fraiere ! Nu mă face să regret că nu ți l-am tăiat pe dody.

- N-am nevoie de sfaturile tale.

- Ba ai ! Unde e Loquis ? Unde e obsedatul sexual de care m-am îndrăgostit și care n-ar fi ratat niciodată o fetișcană ca ea ? Adună-te.

- Poate nu mai vreau să fiu așa Teo.. nu vezi unde s-a ajuns ? Am omorat-o pe Roxana.

- Și-ți pare rău ? Îți pare rău că ai ejaculat în ea și că i-ai tras-o ? Nu te minți singur.. știu că în fiecare noapte îi visezi corpul ăla.

Dody se ridicase. Mi-am amintit cum am penetrat-o pe Roxana în ziua aia..

- Du-te și.. stai, nu poți.

- Ce ?

- Nu poți să i-o tragi lui Alisse.

- De ce ? Sunt excitat, normal că pot, nu vezi că mă place ?

- Astâmpără-ți puțin hormonii și uite-te în coșul din fața ta, ce vezi ?

- E un coș de gunoi, Teo. Ce legătură are ?

- Ești orb ? Sunt absorbante înăuntru! Alisse e pe stop și nu o să vrea să facă sex cu tine.

- A..absorbantele ei ?

- Da, geniule. Ești în casa ei, ale cui dracu' să fie ?

- Nu se supără dacă îi imprumut unul, nu ?

- Faci ce vrei, dar du-te acasă. Nu poți să faci nimic cu ea în seara asta.

- Păi și atunci de ce naiba m-a mai chemat ?

- Poate vrea să te cunoască iar tu stai într-o baie și îi furi absorbantele, du-te atunci înapoi la ele și vorbește cu ele. Fă orice numai nu sta aici ca blegu'.

Am pus absorbantul portocaliu care era rulat cu grijă, în chiloți, și am ieșit din baie îndreptându-mă către fete.

- Dar de ce l-ai luat, apropo ?

Din nou vocea lui Teo, dar nu am mai răspuns.

Alisse scosese pe masă un gram de Marijuana.

- Și tu fumezi ? întreb eu.

- De ce n-aș fuma ? Decât să beau ca alții și să-mi distrug ficatul, mai bine așa.

- Mai bine îți găsești un iubit, zise Lavinia.

- Dar poate am deja unul.

Amândouă își aruncaseră niște priviri care mă intimidau. Ori era vorba de mine, și atunci m-aș fi simțit super-tare, ori era vorba de altcineva și trebuia să tac din gură.

- Loquis, nu pleci de aici până nu te spargi cu mine. N-ai vrut la Marian, înțeleg.. dar aici sunt doar eu și Lavinia. Te provoc, lașule!

- Numai dacă fumează și Lavinia.

- Haha, așa ceva n-ai să vezi.

- Te provoc, lașo ! zic eu, așezându-mă lângă Alisse.

- Voi chiar vreți să mă transformați într-o rebelă ? Mama mă știe de fată cuminte !

- Dar pula lui Alex îți cunoaște orice dinte, exclamă Alisse, râzând incontrolabil.

- Vai cu asta chiar m-ai enervat, ia rulează jointul ăla.

- Ești sigură fata lui mami ? zic eu, râzând cu Alisse.

- Dacă vă mai bateți joc de mine mă supăr și pe tine Loquis te mușc, iar pe tine proasto te bat.

- Dar pe el de ce îl muști ? Nu e corect, te crezi cumva o Salvatore ?

- Hai aprinde-l odată pentru numele lui Dumnezeu până nu mă răzgândesc. Dacă mi se întâmplă ceva, jur Alisse că nu mai vorbesc niciodată cu tine.

- De unde atâta fericire, L-A-V-I-N-I-A ?

- Loquis, scuză-mi cea mai bună prietenă dar e nebună.

- Heh, știu.

- Cum adică știi, trădătorule ?

- Draga mea, aprinde-l odată! strigă Lavinia.

Și în momentul ăla îi remarcasem frumusețea. Nu mă înțelegeți greșit, mereu am considerat-o frumoasă, dar niciodată n-am stat atât de aproape de ea ! Îi puteam observa tenul perfect, ochii albaștri care îmi calmau orice hormon și buzele perfecte, pe care, dacă nu ar fi fost Lavinia, le-aș fi considerat potrivite pentru un blowjob făcut ca la carte. În schimb, le-aș fi sărutat așteptând milioanele de fluturi să-mi pătrundă prin stomac, esofag, torace.

Mă luase amețeala dar era o stare de bine. Eram foarte relaxat și nu știu cum ajunsesem să mă țin cu Alisse de mână, în pat.

Da, în pat. Acum două minute eram la masă, stând pe un scaun.

- Îți place ?

- Da.

- Râzi cât vrei Loquis, aberează ! Asta e magia Marijuanei. Fă tot ce-ți trece prin cap, nu e nimeni aici să te judece.

O sărutasem încet, mângâindu-i abdomenul. Nu mă respingea.

- Ești virgin, Loquis ?

Nu știam ce să răspund. Dacă aș fi zis da, m-aș fi făcut de căcat. Dacă aș fi zis nu, m-ar fi întrebat cu cine și ce puteam să-i spun ? Cu Teo ? O fetiță de 10 ani ? Cu Roxana ? Prietena ei moartă pe care am violat-o, de fapt ?! Mi-a zis că pot să fac orice, că nu e nimeni aici să mă judece așa că îi răspund :

- Da.

- Își schimbase puțin expresia feței, și mă împinsese încet :

- Atunci pleacă.

- Ce ? De ce ?

- Loquis, pot observa cât de mult te atrage Lavinia și crede-mă că nu mă deranjează. Însă virginitatea e un lucru unic, dacă ți-o pierzi cu persoana nepotrivită, o pierzi degeaba. Nu fă asta. Așteaptă fata de care te vei îndrăgosti.

- Nu știu dacă o să apară..

- Poftim ? De ce spui asta ?

- Uită-te la mine..

- Ești frumos, Loquis. Ești așa frumos încât ai ajuns în patul meu! Ai răbdare și nu forța lucrurile. Crezi că nu m-am prins că îți place de Lavinia ?

- Idiotule, spune-i că nu și că o placi pe ea ! striga Teo, neîncetat.

- E chiar așa evident ?

- Este. Dar nu ți-ai ales fata potrivită. Lavinia în general se comportă frumos cu toți prietenii dar se îndrăgostește greu. Încearcă să te obișnuiești cu asta. Însă..

- Însă ce ?

- Dacă într-adevăr o placi.. o să lupți.

Am ieșit din camera lui Alisse. Lavinia plecase la magazin să cumpere apă. Subit, îmi dispăruse cheful de sex, iar pasagerul meu întunecat era absent.

- Ai fost un prost.

- A avut dreptate cu tot ce a spus, Teo ! Încetează.

- Taci dracu' ! Ai absorbantul ei în chiloți. Du-te acasă și joacă-te cu el. Nu uita că a stat lipit de vaginul ei atâta timp !

- Teo..

- Du-te, acum !

Am plecat fără să spun nimic spre casă. A reușit să intre în mintea mea și să-mi trezească pasagerul întunecat care, în momentul ăla, era adormit. Lavinia și Alisse mă sunau neîncetat dar nu răspundeam. M-am așezat pe pat și am desfăcut mica comoară pe care am furat-o din baie. Arăta foarte ciudat dar când m-am gândit al cui era și unde a stat, l-am lipit instantaneu de față. Mirosea al naibi de urât dar totodată foarte excitant. Puteam să simt tot ce a ieșit din Alisse și am început să-l frec pe dody foarte repede. Cred că am stat cu el așa doar să-l savurez vreo 20 de minute și m-am descărcat. A fost un orgasm foarte mare !! Eu.. pasagerul meu întunecat și absorbantul lui Alisse...

Citat :

--------------------------------

"Asta e șansa ta, ai mare grijă de ea
Ăsta e drumul tău, du-te de capul tău"

--------------------------------
Sus In jos
Mikii
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Un nou fetish (S02E06)   Vin Mar 25, 2016 4:42 am

Hint : Al cui era #abs-ul pe care l-a gasit Loquis si l-a savurat ? Argumenteaza.

Raspunsulurile corecte la hinturi vor fi premiate de catre mistress-ul Melina
Sus In jos
Elya
Goddess
Goddess

MesajSubiect: Re: Un nou fetish (S02E06)   Vin Mar 25, 2016 4:45 am

Eu zic ca era a lui Alisse din simplul fapt ca in momentul in care mergi la cineva acasa, nu-ti arunci absorbantul in gunoiul de la baie.. e aiurea Smile deci nu avea cum sa fie al Laviniei.

Sus In jos
Ruxandra
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Un nou fetish (S02E06)   Vin Mai 27, 2016 11:22 am

Era al Laviniei.

Hai ba odata cu nextu Laughhh
Sus In jos
Alisse
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Un nou fetish (S02E06)   Vin Mai 27, 2016 11:25 am

Pana mea Laughhh))) nu-mi amintesc asa ca nu am ce sa zic

Mistress

MesajSubiect: Re: Un nou fetish (S02E06)   Vin Mai 27, 2016 11:55 am

Ba alegeti ma pe altu care sa dea episoadele ca asta e copac, au trecut deja doua luni, se invarte loquis in mormant cand vede ca povestea nu apare la persoane

15 person like this post

I fucking hate judgemental people. I'm more like, oh hey you smoke? Good for you.
Oh hey you drink ? Drink the fuck on. You've had sex? Chill! You haven't? Chill! You wear
a lot of make up? Cool. You don't? Well all fucking right. I don't care if you have tattoos
or piercings, I don't care if you have a lot of money or don't, I don't care if you have a
fucked up past. I'm no one to judge and neither are you.
Sus In jos
Mikii
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Un nou fetish (S02E06)   Vin Mai 27, 2016 11:59 am

Loquis a scris povestea asta intr-un jurnal foarte vechi, intr-o rom-engleza asemanatoare Fatmei, cu un scris de doctor. Pe langa asta, a scris cu creionul si multe cuvinte nu se mai vad atat de bine si e destul de greu sa postez foarte repede. Ai si tu putina rabdare ca nu am uitat de acest topic.
Sus In jos
[Own]Dana
Mistress
Mistress

MesajSubiect: Re: Un nou fetish (S02E06)   Dum Iul 23, 2017 4:00 pm

Mai are rost sa asteptam @Mikii ? Te mai ocupi de cartea asta?

Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Un nou fetish (S02E06)   

Sus In jos

Un nou fetish (S02E06)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY :: Sezonul 2-
Mergi direct la: