Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY
Tot ce se întâmplă pe acest forum "l-d-s.forumz.ro" NU este REAL . În primul rând , membrii ai acestui forum nu sunt reali. Conturile sunt făcute de mine , iar tot eu postez încontinuu pe forum . Tot ce scrie pe forum sunt POVEȘTI INVENTATE , nimic nu este real . ( ar fi și absurd ) . Astfel , mă incită foarte tare aceste lucruri și din acest motiv am creat forum-ul . Totul este creat pe același IP iar conturile au aceeași parolă . Fetele (ex. Dana , Fabia , Alisse etc ) nu sunt reale . Nimic nu s-a întâmplat cu adevărat din ce scrie pe forum . Dacă , totuși , am greșit cu ceva , rog pe cei din echipa FORUMGRATUIT.RO să mă anunțe . Nu aș dori că forumul să fie șters. Mulțumesc Anticipat !

Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY

Nobody knows actually

AcasaInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Lider T&D.

In jos 
AutorMesaj
Elya
Goddess
Goddess

MesajSubiect: Lider T&D.   Sam Oct 08, 2016 2:00 am

Numele tau : Elya
Numele adminei contestate: Deiiu
Linkul catre reclamatie: fara
Motivul contestatiei: Deiiu, liderul factiunii T&d are rata de 0.55 si de curiozitate m-am uitat la cat de mult a dat la sala in ultimile luni, si chiar daca regula cu 2 ore pe zi a fost aprobata recent, deiiu vine max de 2 ori pe sapt Laughhh . Nu vreau sa fiu rea, dar locul de 'lider' ar trebui ocupat de altcineva, ce model e ea ptr noi ? Nu am nimic cu andreea, dar sunt realista.

Sus In jos
Denii Meregiu
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Lider T&D.   Sam Oct 08, 2016 2:05 am

Elly are ratia 0.26 si nu zice nimeni nimic ca e prietena cu Dana cred Laughhh sau era, deci eu zic ca reclamatia e degeaba facuta, poate doar Melina sa sesizeze ceva
Sus In jos
Elya
Goddess
Goddess

MesajSubiect: Re: Lider T&D.   Sam Oct 08, 2016 2:06 am

De fapt, Dana nu tine cont de prietenii cand e vorba de lds Laughhh numai ca nu am vrut sa-i dau mesaj privat pentru ca vreau sa vada toata lumea 'liderii' care nu fac nimic aici, si as mai avea multe de spus dar astept raspuns din partea unei Mistress.

Sus In jos
[Own]Melina
Mistress
Mistress

MesajSubiect: Re: Lider T&D.   Sam Oct 08, 2016 2:07 am

Deiiu, ceva de adaugat ? Inafara de scuza cu Bac-ul ca nu ajuta

I fucking hate judgemental people. I'm more like, oh hey you smoke? Good for you.
Oh hey you drink ? Drink the fuck on. You've had sex? Chill! You haven't? Chill! You wear
a lot of make up? Cool. You don't? Well all fucking right. I don't care if you have tattoos
or piercings, I don't care if you have a lot of money or don't, I don't care if you have a
fucked up past. I'm no one to judge and neither are you.
Sus In jos
Deiiu
Obsedation Girl
Obsedation Girl

MesajSubiect: Re: Lider T&D.   Sam Oct 08, 2016 2:08 am

Contestatie vanata de mult Laughhh elya vrea lider, toata lumea stie asta, dar nu am ce sa zic decat ca am ff multe meditatii si din cauza asta incerc sa-mi fac si timp pentru lds. Stiu de legea noua pentru ca am regulamentul la zi, insa chiar nu-mi gasesc timpul necesar.
Sus In jos
Elya
Goddess
Goddess

MesajSubiect: Re: Lider T&D.   Sam Oct 08, 2016 2:09 am

Atunci lasa pe altii si nu mai ocupa locul degeaba Kisss

Sus In jos
[Own]Dana
Mistress
Mistress

MesajSubiect: Re: Lider T&D.   Sam Oct 08, 2016 2:11 am

Denii Meregiu a scris:
Elly are ratia 0.26 si nu zice nimeni nimic ca e prietena cu Dana cred Laughhh sau era, deci eu zic ca reclamatia e degeaba facuta, poate doar Melina sa sesizeze ceva

Ha ? N-am prins-o pe asta, abtine-te de la comentarii inutile off topic ca sa nu te trezesti pe afara din LDS. Sa nu uitam ca te-ai rugat ceva de Melina sa dai sala cu ea si nu cu mine Wink

ON : Deiiu - demisa, la fel si Elly. Baftales, n-am ce sa fac cu voi.

Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Lider T&D.   

Sus In jos

Lider T&D.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY :: Reclamatii si Contestatii-
Mergi direct la: