Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY
Tot ce se întâmplă pe acest forum "l-d-s.forumz.ro" NU este REAL . În primul rând , membrii ai acestui forum nu sunt reali. Conturile sunt făcute de mine , iar tot eu postez încontinuu pe forum . Tot ce scrie pe forum sunt POVEȘTI INVENTATE , nimic nu este real . ( ar fi și absurd ) . Astfel , mă incită foarte tare aceste lucruri și din acest motiv am creat forum-ul . Totul este creat pe același IP iar conturile au aceeași parolă . Fetele (ex. Dana , Fabia , Alisse etc ) nu sunt reale . Nimic nu s-a întâmplat cu adevărat din ce scrie pe forum . Dacă , totuși , am greșit cu ceva , rog pe cei din echipa FORUMGRATUIT.RO să mă anunțe . Nu aș dori că forumul să fie șters. Mulțumesc Anticipat !

Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY

Nobody knows actually

AcasaInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Contestatie Simona

In jos 
AutorMesaj
Madalina
Removed&Ban
Removed&Ban

MesajSubiect: Contestatie Simona   Dum Aug 25, 2013 3:32 am

Numele tau : Madalina
Numele adminei contestate: Simona
Linkul catre reclamatie: nu am
Motivul contestatiei:

Ieri s-au dat testele SCAT . Simona a dat testele pe ghelderul "Felix" . Minodora , liderul , a spus la spam ca ghelderul a cedat dupa 1,3 secunde , si tot
Minodora a spus ca ghelderul a mai vomitat si in continuare timp de 2 ore .

Simona ii zice sa termine , si sa nu mai vomite . El , normal ca nu poate , pentru ca ... cine poate controla asta ? . Asa ca admina Simona , ii da BL timp de 2 saptamani
pe motiv : nu asculti ordinele superiorului .

Adica... stai asa ? Daca omu si-a luat un SCAT de la tine , cum vrei sa nu mai vomita .. normal ca ii trebuie repaus la pat timp de cateva zile.

Aceasta contestatie o fac NU pentru ca tin la felix sau ceva , ori am ceva cu Simona ( doamne fereste ) , ma inteleg foarte bine cu ea , doar pentru ca nu mi se pare corect sa ne comportam asa cu ghelderii , dupa o sa vedeti consecinte si cand vreti sa ii luati la un fetish , nu o sa fie capabili de nimic .
Sus In jos
Simona
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Contestatie Simona   Dum Aug 25, 2013 3:50 am

Parerea mea e ca degeaba ai facut contestatia .

In primul rand , ghelderul nu ii trebuie 2 zile la pat pentru ca , nu a inghitit nimic . Inteleg ca tie nu iti place sa faci scat , dar uite cum sta treaba : Scat ajunge doar pe face si eventual mouth , dar nu inghite ca nu e prost . Vomita de la miros .

Da , la faza cu BL ca am fost eu putin mai troll asta e partea 2 . Daca omu nu inceteaza , si vomita in continuare eu ce vrei sa ii fac ? I-am zis sa inceteze , nu vrea -> BL , corect ?
Si nu ma ia acum ca nu poate , pentru ca poate , nu a inghitit nimic , nu se mai gandeste si gata , trece .

Sus In jos
Minodora
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Contestatie Simona   Dum Aug 25, 2013 3:52 am

Ma bag si eu pentru ca imi vad numele in contestatie .

Si sa iti reamintesc : ghelderii sunt doar niste gandaci fata de noi , nu Mada ? Simona a actionat corect , si mai mult , a fost intelegatoare . Pentru ca gh nu a inghitit nimic . Eu ii dadeam BL 3 luni sa se invete minte + sedinte de scat in fiecare zi ca sa nu se mai jeleasca ca nu stiu ce are .

Atat am avut de spus .
Sus In jos
FATMA
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Contestatie Simona   Dum Aug 25, 2013 3:55 am

Admina a actionat corect . Ghelderul vomita doar din simplul motiv ca isi amintea de scat-ul Simonei , nu ca avea probleme , ca a inghitit . Astea sunt prostii .

Simona - nimic .

/lock

Despre FATMA:

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Contestatie Simona   

Sus In jos

Contestatie Simona
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY :: Reclamatii si Contestatii-