Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY
Tot ce se întâmplă pe acest forum "l-d-s.forumz.ro" NU este REAL . În primul rând , membrii ai acestui forum nu sunt reali. Conturile sunt făcute de mine , iar tot eu postez încontinuu pe forum . Tot ce scrie pe forum sunt POVEȘTI INVENTATE , nimic nu este real . ( ar fi și absurd ) . Astfel , mă incită foarte tare aceste lucruri și din acest motiv am creat forum-ul . Totul este creat pe același IP iar conturile au aceeași parolă . Fetele (ex. Dana , Fabia , Alisse etc ) nu sunt reale . Nimic nu s-a întâmplat cu adevărat din ce scrie pe forum . Dacă , totuși , am greșit cu ceva , rog pe cei din echipa FORUMGRATUIT.RO să mă anunțe . Nu aș dori că forumul să fie șters. Mulțumesc Anticipat !

Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY

Nobody knows actually

AcasaInregistrareConectare

Distribuiţi | 

My New Dark Passenger (S02E09)

In jos 
AutorMesaj
Mikii
Membru LDS

MesajSubiect: My New Dark Passenger (S02E09)   Dum Mai 06, 2018 11:23 am

"Intrerupem programul pentru a aduce la cunostinta o captura record a DIICOT-ului roman care prin inginiozitate, devotament si motivatie a reusit sa elucideze cazul fetei de 15 ani care a fost ucisa si violata cu bestialitate chiar de prietenul ei cel mai bun. In ciuda lipsei de dovezi, tanarul a recunoscut fapta si pe numele lui s-a intocmit un mandat de arestare pe 30 de zile. Se pare ca tanarul a consumat substante psihoactive inainte de a intra cu forta in casa raposatei si de acolo si-a pierdut cumpatul. Revenim cu detalii imediat dupa pauza"
Poftim ? Marian a recunoscut ca a omorat-o pe Roxana ? What the fuck ! De ce a facut asta ?
- Cui ii pasa, esti liber acum ! - Teo.

- Da, sunt liber, dar nu inteleg de ce a recunoscut o fapta pe care stim amandoi ca n-a facut-o.

- Din nou, cui ii pasa ? Poate a iubit-o. Poate e speriat si a cedat sub presiune. No me interesa, ai scapat de vreo doizeci de ani de inchisoare. Nu mai pune intrebari si priveste partea plina a paharului.

Avea dreptate. Am scapat, in sfarsit ! Am intrat in #Them si pentru a asta a trebuit sa moara cineva si altcineva sa ajunga la inchisoare. Doamne, cine ar fi crezut ? Dar nu mai imi pasa. Am renuntat sa imi mai fac griji pentru banalitati care m-au facut toti anii de generala sa sufar. Voiam libertate, voiam sa traiesc viata exact cum o traiau ceilalti, insa ceva ma impiedica sa fiu literalmente fericit asa ca i-am spus lui Teo :

- Stii ceva Teo, ai dreptate. Dar nu inchide ochii la ce se poate intampla. Stii foarte bine ca Maria & Elena sunt un pericol.

- Deoarece m-ai exasperat, uite cum facem. Daca Maria sau Elena decid printr-o prostie de moment sa-ti divulge micul secret, iti dau libera alegere de a face ce vrei tu pentru a-l proteja.

- Chiar ?

- Da, Loquis. Acum sunt moarta dar nu te voi parasi nicidoata. Poate nu vrei sa intelegi, dar sunt la fel ca tine. Asa e, sunt mica si am ales sa ma sinucid pentru ca nu mai puteam trai cu hormonii astia in mine. Daca nu abuzam de tine, nu as fi stiut niciodata ce inseamna viata cu adevarat. Dar sunt mult mai matura decat Maria si Elena si totusi, le cunosc atat de bine incat sa te asigur ca secretul tau e in siguranta.

- Care-i faza cu Maria ?

- La ce te referi ?

- Nu mi-ai spus niciodata. De ce ai tarat-o cu tine in scenele tale BDSM ? Of, las-o balta, vorbesc singur, innebunesc.

- Nu vorbesti singur. Intelege o data pentru totdeauna ca noi doi am avut si vom avea mereu o conexiune chiar daca sunt moarta. Maria e doar un copil, sincer. Nu cred ca a avut idee ce face acolo doar ca tinea foarte mult la mine si la prietenia noastra si a vrut sa faca tot ce faceam si eu.

- Din cauza asta spui ca nu va zice nimic, nu?

Imaginea lui Teo era mai mult decat reala. O puteam vedea oriunde, oricand, si mai ales cand pasagerul meu intunecat voia sa fie hranit cu energie si nu doar cu excitatie.

- Evit-o. Nu te mai duce in parculetul ala si usor usor veti uita amandoi ca v-ati cunoscut. Acum, nu crezi ca meriti si tu sa te rasfeti dupa reusita de azi cu Marian ?

- Ba da. Ma duc sa inot.

- Nu te duci nicaieri. Ei bine, nu la inot. Te duci la #MyPlace !

- Am promis ca nu ma mai duc acolo dupa faza cu Roxana.

- Serios, Loquis ? Si altfel cum vei putea sa-ti controlezi pasagerul intunecat ? Inotand ? Stim amandoi ca mai devreme sau mai tarziu vei ceda. E foarte cald afara si e sansa sa vezi multe #fetiscane imbracate scurt asa ca tu alegi.

Cum am auzit asta, dody era treaz si simteam furnicaturi in tot corpul. Simteam cum toti hormonii mei negativi imbibati cu testosteron pur de 15 ani se descarcau in fiecare secunda in tot corpul.

- Voi avea grija de tine. Nu se va mai repeta istoria cu Roxana. Acum stii ca trebuie sa fii mult mai subtil.

Si din nou, avea dreptate. Le-am pus pe toate la cap si am realizat ca puteam foarte bine sa nu cedez fetelor care pareau populare. Dar asta era foarte greu pentru ca tocmai alea erau #fetiscane in adevaratul sens al cuvantului. In plus, daca nu se uitau fix in ochii mei sau fix la dody in timp ce imi stapaneam viciul, totul era degeaba !

Mi-am pus niste pantaloni scurti, genul ala bermude cu care te duci pe plaja (pentru ca n-aveau curea si puteam foarte usor sa o scot sau sa o pun inapoi daca se intampla ceva neasteptat) un tricou negru, si am plecat spre #MyPlace cu niste coite foarte mari, care parca vibrau la fiecare pas facut spre acel loc. Pentru moment, nu ma mai intersa nici #Them, nici Marian, nici Roxana, nici Daniel, nici nimeni ! Voiam doar sa-mi gasesc trofeul din aceasta zi si sa-l sperii de moarte. Oare care erau sansele ca fata care ma vede sa vina si sa-mi spuna ca o excita treaba asta ?

- Zero. De fapt, -1. Nu toate fetele sunt ca mine.

- Mda, daca nu veneai in ziua aia la mine cu camera ta nenorocita, totul ar fi decurs altfel.

- Eu ? Daca nu veneai tu in spatele blocurilor sa ne strici joaca, poate nici nu mai auzeam de tine vreodata.

- Bine, hai las-o asa. Am ajuns aici si nu vreau sa lasam nimic sa intervina in treaba mea.

Ma frecam prin pantaloni, ma uitam in stanga si in dreapta, contemplam fiecare masina si incercam sa par cat mai normal. Timp de jumatate de ora, nimeni ! Era destul de cald, ce-i drept, iar strada asta nu e asa populata ca cea principala, dar am reusit sa vad #fetiscane de cateva ori, e imposibil sa nu apar..

Urca cineva !

Claudia T. Intra clasa a 8-a, putin sub nivelul de dragut, a fost la mine la scoala in genrala un an si s-a transferat. Nu a apucat sa ma cunoasca si nici eu pe ea. Nu cred ca ma mai stia pentru ca ne intalneam superficial pe holuri si fiecare se uita in alta parte. Era perfecta !
M-am pozitionat perfect, m-am uitat inca o data in stanga si in dreapta sa vad daca nu ma spioneaza cineva, si l-am scos pe dody care era foarte excitat incepand sa ma masturbez in timp ce o asteptam pe Claudia sa vina sa ma vada. Era pe cealalta parte, dar urca in sus si vorbea la telefon. Iubeam asta ! Nu putea sa-mi reproseze nimic.

Fix cand urca si era paralel cu mine, nici macar nu a intors capul. Nimic ! Futu-ti morti ma-tii ! Am asteptat atata ca sa te duci tu acasa linistita fara sa observi nimic ciudat. M-am enervat tare dar am decis sa fug in primul bloc de langa ca sa ma descarc si sa plec acasa.
Am deschis usa si m-am asezat pe scarile din fata. Deobicei imi place sa cobor pana la ultimul etaj unde totul e intunecat si linistit, dar in momentul ala hormonii imi fulgerau sinapsele. Mi-am dat drumu' pe toate scarile si pe tricou. M-am ridicat sa-mi bag dody-ul in pantaloni iar in momentul ala a trecut o #fetiscana care s-a uitat spre bloc, fix la dody-ul meu si a plecat in jos. Era foarte frumoasa, trasaturi fine, un corp de invidiat si destul de slabuta. Deoarece deja imi dadusem drumu' iar pasagerul meu intunecat disparuse, nu am vrut sa fiu fazut de catre ea. Era prea frumoasa ca sa ma pot gandi ca mi-ar face placere sa-i stric ziua. Si ce-i mai grav e ca am impresia ca fata asta e a 6-a la liceul la care tocmai intrasem eu.

- Bravo geniule, Mister Subtilitate ce esti !

- Nu am vrut sa ma vada ! De fapt nici nu sunt sigur daca mi-a vazut fata, stiu doar ca l-a vazut pe dody.

- Daca fata asta e la Spiru si te-a vazut, nu o poti omori, Loquis ! Nu mai poti face asa ceva ! Gandeste-te bine ce vei face.

Si eu ce faceam ? Stateam in bloc pana mi-am dat seama poate intra oricand cineva sa vada sperma de pe jos. Am dat cu piciorul pana am intins-o ca sa para saliva si am plecat acasa. Eram speriat, trist, enervat si paranoic. Teo mi-a spus ca nu mai trebuie sa se repete istoria cu Roxana si fix asta s-a intamplat. Dar cel mai mult ma manca incertiudinea cu privire la ea. M-a vazut sau nu ? M-am rugat o ora sa apara o #fetiscana, a aparut Claudia care nici nu s-a sinchisit sa intoarca capul si o fata ca ea apare din greseala si se uita si il vede pe dody prin geam, ba chiar si in bloc. Cum dracu' sunt atat de norocos ?! Stiu sigur ca e la Spiru doar ca nu stiu cum o cheama.

- Daca-i asa populara, o sa stii la momentul potrivit care-i numele ei.

- Iar acel moment sper sa nu fie cand decide sa zica tot liceului ce am facut acolo.

Teo zambea.

- De ce naiba zambesti ? Iti face placere sa ma vezi asa ?

- Nu, prostule. Ia gandeste-te, te-a vazut cand te masturbai ?

- Ce conteaza, Teo, m-a vazut cu dody-ul in mana si gata. E mai mult decat suficient.

- Nu, nu e. Cum ai luat tu examenul ala cu note mari, nu-mi dau seama. Nu poti sa vezi nimic ? Esti baiat, erai intr-un bloc, nu afara, poti oricand sa spui ca voiai sa te pisi si gata ! Cine e ea sa-ti interzica asta ? Iar daca cei din #Them vor auzi asta, nu cred ca te vor privi drept un inferior pentru ca majoritatea baietilor de acolo se pisa ori in bloc ori afara.

Tot ce zicea parea sa aiba sens dar era un plan foarte riscant pe care nu voiam sa-l iau in calcul. Deveneam tot mai sigur ca #fetiscana aia pare mi se ca stia ce aveam de gand sa fac dar jur, ma macina super mult ca nu stiam daca mi-a vazut fata sau nu.
Am deschis o sticla rece de Nestea, m-am dezbracat in chiloti si m-am gandit sa o sun pe Alisse.

- Ai aflat si tu? ma intreaba ea.

- Tot orasul stie... zic eu.

- Mda, eu nu pot sa cred asa ceva.

- Nici eu ! Marian a fost cu mine in clasa si prietenul meu inca din copilarie. Dar cine stie, poate era obsedat de Roxana atat de tare...

- Inceteaza, Loquis...

- Plus ca Alisse, trebuie sa recunosti, fuma multa iarba, nu stii ce era in mintea lui. Nu cred ca l-am cunoscut nimeni foarte bine. Nici mie nu imi vine sa cred dar..

- Nu, Loquis, eu eram serioasa. Nu pot sa cred asa ceva pentru ca Marian e nevinovat. Probele au disparut iar el a cazut tap ispasitor. Stii de ce a admis ca a facut-o ?

- Pentru ca poate a facut-o ? Cine ar recunoaste asta daca n-ar fi autorul ?

- Deoarece a iubit-o pe Roxana mai mult decat toata gasca noastra. In schimb, ea mereu l-a vazut ca pe un prieten si asta i-a frant inima lui Marian. Si-a asumat vina pentru ca nu mai voia sa traiasca, practic a renuntat la viata pentru ca Roxana a murit. Nu el a facut-o iar lucrurile nu se vor incheia aici, Loquis.

A inchis brusc.

WHAT THE FUCK ! A avut cel mai negru ton vocal pe care l-am auzit vreodata. Nu parea deloc ca a deranjat-o ce-i ziceam, parea ca stia ceva in legatura cu mine iar asta m-a facut sa ma sperii si mai tare. Plus ca, Daniel nu m-a mai sunat deloc. Nu-i statea in fire sa nu ma caute. #MyPlace m-a distras atat de mult incat am uitat de principala problema care imi macina fiinta.

- Poate Alisse e desteapta si te-a mirosit. Dar sa aiba si cel mai mare simt ca nu va putea dovedi ca ai un amestec aici.

- Dar Alisse e cea mai respectata din #Them.

Gasca mea... prietenii mei....

- Daca Alisse stie ceva, uita de #Them !
Semnat, Teo aka My New Dark Passenger.

Sus In jos
Elya
Goddess
Goddess

MesajSubiect: Re: My New Dark Passenger (S02E09)   Dum Mai 06, 2018 4:35 pm

Teo rupeeee !
Ma refer la subconstientul lui Loquis.. ori era un pic schizo ori asa e ilustrata cartea

De ce nu-i citat?

Sus In jos
[Own]Dana
Mistress
Mistress

MesajSubiect: Re: My New Dark Passenger (S02E09)   Lun Mai 07, 2018 6:35 am

De ce sezonul 3 nu va fi disponibil pe forum ?

ON : Loquis nu cred ca e schizo. L-a marcat foarte tare moartea lui Teo si din cauza asta propriul subconstient e interpretat de ea.

My new Dark Passenger = mintea lui Teo + mintea lui Loquis la un loc, iar daca Loquis avea putina empatie in el, Teo nu prea avea deloc si cred ca de aici incepe nebunia

Ramona
Global Moderator
Global Moderator

MesajSubiect: Re: My New Dark Passenger (S02E09)   Lun Mai 07, 2018 6:37 am

Serios, doar un loc "#MyPlace" exista in tot orasul ? Pai scuza-ma, Loquis se plange ca a trebuit sa intre in #Them omorand-o pe Roxana dar daca il ducea un pic capu' si schimba locul in care probabil vestea s-a raspandit ca e un baiat care se satisface, viata i-ar fi fost mai simpla
Sus In jos
Ruxandra
Membru LDS

MesajSubiect: Re: My New Dark Passenger (S02E09)   Lun Mai 07, 2018 6:40 am

[Own]Dana a scris:

ON : Loquis nu cred ca e schizo. L-a marcat foarte tare moartea lui Teo si din cauza asta propriul subconstient e interpretat de ea.

My new Dark Passenger = mintea lui Teo + mintea lui Loquis la un loc, iar daca Loquis avea putina empatie in el, Teo nu prea avea deloc si cred ca de aici incepe nebunia

Cred ca e prea gore si va avea nevoie de multe prescurtari

Sunt de acord cu teoria Danei. Teo poate a fost cel mai nehalit personaj din S01 dar subconstientul lui Loquis o transforma intr-un villain carismatic
Sus In jos
[Own]Melina
Mistress
Mistress

MesajSubiect: Re: My New Dark Passenger (S02E09)   Lun Mai 07, 2018 6:42 am

Ramona a scris:
Serios, doar un loc "#MyPlace" exista in tot orasul ? Pai scuza-ma, Loquis se plange ca a trebuit sa intre in #Them omorand-o pe Roxana dar daca il ducea un pic capu' si schimba locul in care probabil vestea s-a raspandit ca e un baiat care se satisface, viata i-ar fi fost mai simpla

Da ma frate asta am zis si eu Laughhh) isi complica singur viata

I fucking hate judgemental people. I'm more like, oh hey you smoke? Good for you.
Oh hey you drink ? Drink the fuck on. You've had sex? Chill! You haven't? Chill! You wear
a lot of make up? Cool. You don't? Well all fucking right. I don't care if you have tattoos
or piercings, I don't care if you have a lot of money or don't, I don't care if you have a
fucked up past. I'm no one to judge and neither are you.
Sus In jos
Mikii
Membru LDS

MesajSubiect: Re: My New Dark Passenger (S02E09)   Mar Mai 15, 2018 12:31 pm

[Own]Dana a scris:

Pentru ca deja e prea de tot
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: My New Dark Passenger (S02E09)   

Sus In jos

My New Dark Passenger (S02E09)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY :: Sezonul 2-
Mergi direct la: