Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY
Tot ce se întâmplă pe acest forum "l-d-s.forumz.ro" NU este REAL . În primul rând , membrii ai acestui forum nu sunt reali. Conturile sunt făcute de mine , iar tot eu postez încontinuu pe forum . Tot ce scrie pe forum sunt POVEȘTI INVENTATE , nimic nu este real . ( ar fi și absurd ) . Astfel , mă incită foarte tare aceste lucruri și din acest motiv am creat forum-ul . Totul este creat pe același IP iar conturile au aceeași parolă . Fetele (ex. Dana , Fabia , Alisse etc ) nu sunt reale . Nimic nu s-a întâmplat cu adevărat din ce scrie pe forum . Dacă , totuși , am greșit cu ceva , rog pe cei din echipa FORUMGRATUIT.RO să mă anunțe . Nu aș dori că forumul să fie șters. Mulțumesc Anticipat !

Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY

Nobody knows actually

AcasaInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Contestatie simona

In jos 
AutorMesaj
Deiiu
Obsedation Girl
Obsedation Girl

MesajSubiect: Contestatie simona   Lun Mar 10, 2014 1:36 pm

Numele tau : Deiiu
Numele adminei contestate: Simona
Linkul catre reclamatie: nu e .
Motivul contestatiei: pentru ce primesc fwarn daca am iesit de la scat cand a zis ea ? adica nu mi se pare corect , a zis , iesiti , si am iesit Neutral ca iti venea tie fix atunci si eu ti l-am ruinat e partea a 2a , eu am iesit . astept decizia danei.
Sus In jos
Simona
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Contestatie simona   Lun Mar 10, 2014 1:39 pm

Mai tare in gura ca tine nu am pomenit fetito . Inteleg ca ai ceva cu mine ca nu am futut si eu 20 lei in ziua aia la 21 , dar , uite cum sta treaba :

- Am spus , iesi Deiiu , ordin , defapt nu mai trebuia sa-ti spun in regulament scrie ca nu ai ce cauta acolo atata timp cat nu esti in faction .
- Te-ai facut ca nu auzi si ai asteptat sa imi vina si de-al drq ai vrut asa ca sa am ruined , credeai ca o sa stau cu mainile-n san ? ai primit fwarn , nu vad ce mare filozofie de mai faci contestatie .

ps : mai citeste regulamentu ala , nu ai voie in camera special amenajata pt scators .
Sus In jos
Deiiu
Obsedation Girl
Obsedation Girl

MesajSubiect: Re: Contestatie simona   Lun Mar 10, 2014 1:40 pm

Eu am ceva cu tine ? Surprised cum al drq ma fix mie mi-ai dat warn . Zilnic sunt app toate fetele acolo la comunitate si te rogi de ele pana le dai afara , dar nu le dai warn . Daca ar fi dupa cum spui tu fiecare ar trebuie acum sa aibe +1 warn , zi pe fata ca nu ma suporti , dar nu imi veni cu scuze d-alea expirate ma fato . Ca ai un amarat de a1 te face zmeu ? controleaza-te .
Sus In jos
FATMA
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Contestatie simona   Lun Mar 10, 2014 1:41 pm

Din ce vad eu aici , Simona a actionat conform regulamentului , decizia mea e de partea Simonei iar topicul nu isi are rostul . Astept Dana .

Despre FATMA:

Sus In jos
[Own]Dana
Mistress
Mistress

MesajSubiect: Re: Contestatie simona   Lun Mar 10, 2014 1:42 pm

Da , bravo Simona , ai actionat corect dar pana acum ce pazeai . Ti-a zis Deiiu ca doar ei i-ai dat warn , celorlalte de ce nu ? Cine a mai fost acolo ? fara vrajeli ca va zbor pe toate .
Sus In jos
http://l-d-s2012.forumz.ro
Deiiu
Obsedation Girl
Obsedation Girl

MesajSubiect: Re: Contestatie simona   Lun Mar 10, 2014 1:43 pm

Eu , Madalina , Minodora si Alisse .
Sus In jos
[Own]Dana
Mistress
Mistress

MesajSubiect: Re: Contestatie simona   Lun Mar 10, 2014 1:44 pm

Neutral

Minodora liderul factions-ului era acolo si nu a facut nimic ? ba voi cum ati intrat in factiunea asta , ca vad ca sunteti cam pe din-afara . Reorganizare Scats , multumesc de contestatie Deiiu , vad ca daca nu dau pe la sala 2-3 zile si stau doar pe forum , va faceti de cap . Ok , schimbam foaia .

topic closed momentan
Sus In jos
http://l-d-s2012.forumz.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Contestatie simona   

Sus In jos

Contestatie simona
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY :: Reclamatii si Contestatii-
Mergi direct la: